Mosfed Başkanı Sayın Ahmet Güleç’i Ağırladık

Tafass yönetim kurulu başkanı Mustafa Kavruklar Las Vegas Furniture fuarına incelemelerde bulunmak üzere Tafass davetlisi olarak gelen Türkiye mobilya dernekleri fedarasyonu Mosfed başkanı Ahmet Güleç fuar organizasyonu yetkililerinden Sean Cambell’dan bilgi aldı.

TAFASS at the service of Turkish furniture industry, TAFASS Türk mobilya sektörünün hizmetinde

TAFASS at the service of Turkish furniture industry, TAFASS Türk mobilya sektörünün hizmetinde

TAFASS at the service of Turkish furniture industry, TAFASS Türk mobilya sektörünün hizmetinde

Yazar: tafassTarih: Ağustos 29, 2019Kategori: Haberler, NewsYorum Yok

Yazdır E-posta

TAFASS Türk mobilya sektörünün hizmetinde

Mustafa Kavruklar is the founder of this non-profit organization and has 30 years furniture experience in the United States. Tafass non-profit organization’s goal is to bridge to gap between Turkey and America to help boost import and export traffic. Mr. Mustafa Kavruklar made the following statement about the mission and goals of the association:

“This relationship will also strengt- hen Turkey’s economy with more exporting and generating more income. Tafass non-profit organization will also assist manufacturing facilities by providing an advisor who will train about us marketing procedures.

“www.tafass.com will serve the organization’s members including factories. manufacturers and exporters. Each individual member’s

30 yıla yakın Amerika’da mobilya piyasasında tecrübe sahibi olan Mustafa Kavruklar tarafından kurulan TAFASS derneği Türkiye ile Amerika arasındaki mobilya trafiğine önayak olmak ve köprü vazifesi görmek maksadıyla faaliyete geçmiş bulunmaktadır. Derneğin kuruluş misyonunu ve hedeflerini özetleyen Mustafa Kavruklar şu açıklamayı yaptı:

“Türkiye ile Amerika arasındaki mobilya ihracatına destek vermeyi ve Türkiye ekonomisine katkıda bulunmayı amaç edinen TAFASS sayesinde Türkiye’deki Mobilya üreticileri bir anlamda derneğimizden ücretsiz danışmanlık alacak, bu firmaların Amerika piyasasına girmesine destek verilecektir.

TAFASS

TURKİSH AMERICANFURNITURE ASSOCIATION

Türk Amerika Mobilya Derneği TAFASS (TURKISH AMERICAN FURNITURE ASSOCIATION) Türk mobilya ürünlerinin Amerika pazarına girişini hızlandıracak!

Website will be put on this website for wholesale marketing in America. This process vwill help open the door to increase exporting fumiture to the United States.

“Several cities in the United States host major fumiture conventions for wholesale buyers. Tafass non-profit organization would like to represent Turkish manufacturers at these major conventions generating an opportunity to boost export traffic and make revenue.

“Also, one major goal is to establish a large manufacturing group with all companies joined together as one major brand for Turkish fumiture in the United States.”

“Derneğimiz tarafından hazırlanacak olan (www.tafass.com) adresine üye olan imalatçı ve ihracatçıların web sayfalan dernek web sayfasından Amerika’daki toptan mobilya alıcılarına servis verecek, böylece mevcut ihracatın çok daha üzerinde ürünün Amerika’ya gönderilmesine destek olacaktır.

“Amerika’da çeşitli şehirlerde düzenlenen ve mobilya sektöründe dünya geneli alıcıların ziyaret ettiği bazı mobilya fuarlarına Türkiye imalatçıları olarak Tafass birleşimiyle katılmayı ve hatta ilgi gösteren tüm firmaların birleşiminden oluşacak güçlü bir grup olarak, kooperatifleşerek yeni isimle Amerika toptan piyasasına imza atacak Türk mobilyalarını Amerika ve çevresindeki ülkelere pazarlayacak bir firma haline gelinmesine destek vermek en büyük idealimiz..

TAFASS at the service of Turkish furniture industry, TAFASS Türk mobilya sektörünün hizmetindeBir cevap yazın